15 квітня в Юрківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено урок мужності. Програма заходу була дуже насичена і цікава. Для вихованців школи було організовано зустріч із учасниками АТО, серед яких жителі села Юрківка Василь Лазер, Сергій Зубко, а також сільський голова Петро Парфенюк. В ході зустрічі учні мали нагоду з перших уст дізнатися про події, які відбуваються на сході України, а також поставити хвилюючі запитання. Також вихованці школи підготували листи солдатам котрі вони зачитували на уроці.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В Юрківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проводиться масштабна робота спрямована на виховання учнівської молоді в дусі поваги до державних традицій, почуття патріотизму та любові до своєї рідної землі. Свідченням цього є те, що учні та педагогічний колектив закладу проводять акції по збору гомунітарної допомоги для потреб АТО, а також готують сувеніри та листівки для підтримання бойового духу солдатів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Петро Бабкін звертаючись до присутніх відзначив, що подібні заходи є прикладом національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. А також побажав миру та віри в незламність українського народу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA