Уже понад рік вихованці Дмитрушківської загальноосвітньої школи опікуються дітками школи с. Євгенієвка Донецької області. Традиційними в закладі стали благодійні акції, що школярі проводять з метою збору гуманітарної допомоги для дітей, які потребують особливої підтримки.

310955591

– Рік тому наш односельчанин, який проходив службу в зоні АТО, розповів про дітей місцевої школи, – говорить Лариса Горбатюк, – заступник директора з виховної роботи. Тоді наш педагогічний колектив вирішив підтримати вихованців закладу. Свої новорічні подарунки, які надали профспілки  ми відправили дітям с. Євгенієвка. У відповідь до нас надійшов лист, в якому колектив і діти дякували за підтримку. З того часу розпочалась дружба між школами.

Згодом було проведено загальношкільний благодійний ярмарок. За виручені кошти закуплено канцтовари та вишиванки.  А до новорічних та різдвяних свят  проведено ще одну благодійну акцію в ході якої зібрано десять мішків з одягом та тринадцять ящиків із солодощами.

Як зазначає Лариса Горбатюк:

– Приємно бачити з яким ентузіазмом школярі долучаються до волонтерської роботи. Допомагали хто чим міг. Адже найголовніше завдання педагога – виховати в дитині громадянина.

Між учнями школи зав’язалася міцна дружба. Діти пишуть листи підтримки своїм друзям  та малюють малюнки, а ще запрошують з візитом завітати на Уманщину.