31 травня відбулося урочисте введення у бойовий розрахунок місцевої пожежно-рятувальної частини сучасного пожежно-рятувального автомобіля на базі шасі КРАЗ. Участь у заході взяли почесні гості: голова районної ради Оксана Супрунець, голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, секретар міської ради Людмила Кирилюк, заступник начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, полковник служби цивільного захисту Олександр Горобець, голова Паланської ОТГ Петро Кучеренко, депутат районної ради Володимир Мальченко.

IMG_1068

Звертаючись до присутніх голова районної ради Оксана Супрунець відзначила, що сьогодні на Уманщині урочиста подія, в пожежно-рятувальній частині у бойовий розрахунок введено сучасну пожежну автоцистерну. Отримавши сучасну техніку, рятувальники Уманщини зможуть ефективніше виконувати поставлені на них завдання, а громада почуватися більш захищеною.

Дякуючи співробітникам підрозділу за високі показники у службовій діяльності, голова районної ради вручила рятувальникам Почесні грамоти.

До присутніх звернувся заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, полковник служби цивільного захисту Олександр Горобець. Олександр Іванович підкреслив позитивні зміни, які почали відбуватися останнім часом в системі ДСНС, що дозволило покращити соціальний захист рятувальників, а також розпочати масове технічне переоснащення пожежно-рятувальних підрозділів сучасною технікою, обладнанням та спорядженням.

На святі відбулося освячення автомобіля, а підростаюче покоління підготувало концертну програму.