20 лютого заступник голови районної ради Петро Бабкін провів засідання 28 позачергової сесії районної ради участь у якій взяли голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, засоби масової інформації.

????????????????????????????????????

На розгляд депутатів районної ради пропонувалося дев’ять питань. По питанню «Про внесення змін до Цільової програми підтримки військовослужбовців, які уклали контракт у 2017-2018 роках» доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Олег Ярошевич. Олег Якович повідомив про те, Програма передбачає збільшення суми виплат військовослужбовцям, які уклали контракт до 15 тис. грн.

Про надання згоди на передачу  медичного обладнання  з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Уманського району доповіла головний лікар Уманської центральної районної лікарні Інна Добрянська.

Також депутати прийняли рішення про внесення змін до рішення районної ради від 26.06.2015 №46-12/УІ «Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів», щодо зміни складу комісії з питань реорганізації.

Депутати розглянули ряд питань, що стосувалися нормативно-грошової оцінки та порядок розгляду електронних петицій адресованих Уманській районні й раді.