УМАНС_КА_АЗПСМ

Медична реформа розпочинається з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Ви можете обрати будь-якого терапевта для дорослого, педіатра для дитини або сімейного лікаря для всієї родини незалежно від місця вашого проживання чи реєстрації.

Якщо ви вже маєте лікаря, який доглядає вас або членів вашої родини, ви до нього звикли і вийому довіряєте, просто підпишіть з ним декларацію. Якщолікар, який вів вас до початку приписної кампанії, не влаштовує, саме час знайти того, кому ви готові довірити своє здоров’я. Усі ці послуги будуть 100% покриватися з державного бюджету.

ВИЗНАЧИЛИСЯ З ЛІКАРЕМ. ЩО ДАЛІ?

Як тільки буде оголошено про початок приписної кампанії (орієнтовно – квітень), ви зможете підписати декларацію із сімейним лікарем. Це можна буде зробити у будь-який час, навіть під час першого звернення. Декларація підписується безстроково і діє до моменту, поки ви не вирішите змінити лікаря. Поки лікар не набере 2000 пацієнтів, він не можевідмовити в підписанні декларації.

Саме тому ми починаємо знайомити читачів з лікарямиУманського району, аби населення зорієнтувалося у своємувиборі при укладанні угод.

Почнемо з лікарівУманської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини (далі – АЗПСМ), яка знаходиться на 1 поверсі поліклінічного відділення Уманської районної лікарні.

На даний момент медичні працівники Уманської (центральної) АЗПСМ надають первинну медичну допомогу  жителям 8 приписних сіл (Городецьке, Паланка, Кочубіївка, Краснопілка, Собківка, Полянецьке, Танське, Косенівка), а це 8033 жителя, з них 1521 дитина віком до 18 років. Також, лікарі цієї амбулаторії забезпечують безвідмовний прийом  та консультування всіх жителів Уманського району. Якщо ви вже маєте лікаря, який доглядає вас або членів вашої родини, ви до нього звикли і ви йому довіряєте, просто підпишіть з ним декларацію. Якщо лікар, який вів вас до початку приписної кампанії, не влаштовує, саме час знайти того, кому ви готові довірити своє здоров’я. Усі ці послуги будуть 100% покриватися з державного бюджету.

 

 

Новакiвс_кий

ГОРЕНКО

КОСIКОВА

ПОНОМАРЧУК_(1)

ОПАЛЕНКО

 

Худякова