5 січня голова районної ради Оксана Супрунець, голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Наталія Кицик відвідали Рижавське стаціонарне відділення територіального центру, аби привітати його підопічних з наступаючими Різдвяними святами та вручити гостинці.

????????????????????????????????????

У стаціонарному відділенні проживають понад 20 одиноких непрацездатних громадян, які щиро дякували всім благодійникам за привітання і подарунки, та ще більше були вдячні за увагу і турботу, за спілкування.

«Питання соціального забезпечення людей похилого віку, ветеранів є одним із пріоритетів у роботі депутатського корпусу Уманської районної ради», – зазначила під час зустрічі з підопічними закладу голова районної ради Оксана Супрунець.

Гості привітали підопічних установи зі святами та побажали міцного здоров’я, довгих років життя, всіляких гараздів і кожному вручили святкові подарунки та солодощі.

А святковий настрій з нагоди Різдва Христового подарували мешканцям стаціонарного відділення працівники районного центру культури і дозвілля.