thumb2-6f843e949b8af1c1a14b05ff7db1ab18Шановні жителі Уманського краю!

Сімнадцятий рік ХХІ століття відходить в історію – в історію держави, Уманського району  і кожного  з  нас. У ці святкові дні згадуємо все найкраще та дякуємо Всевишньому за прожитий рік.

Ми активно працювали задля зміцнення громад Уманщини, розвивали сільські території, забезпечували соціальний захист наших громадян, зберегли суспільну злагоду. Ми долали труднощі і йшли вперед.

Нині ми не лише оцінюємо пройдене, а починаємо новий відлік часу з надією, що прийдешній рік принесе мир на українську землю, буде щедрим і багатим на добро та злагоду.

Не забуваймо, що і сьогодні на сході  країни наші бійці стоять на блок-постах, сидять в окопах, стискаючи зброю, оберігають мир і спокій в Україні. Нехай їхня міць та мужність надихають кожного з нас!

У новий рік ми входимо з новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі.

Від імені депутатського корпусу Уманської районної ради хочу побажати вам щирої сильної віри. Віри в себе, у свою долю, у свою країну, у своє майбутнє. Хай будуть здоровими та щасливими всі жителі нашої благодатної землі. Нехай у Новому році кожен буде успішним у справах. Бо саме з таких успіхів створюється щаслива доля Уманщини і всієї України.

Чи справдяться наші сподівання – залежить передусім від кожного з нас – від нашої активної життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Тож нехай і надалі Христова віра та щира любов до рідної землі згуртовують нас до спільних дій та корисних справ. Хай світло новорічних вогнів зігріває ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця любов’ю і вірою.

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Хай Всевишній береже Україну і наші родини.

 

З повагою 

Голова районної ради                                   Оксана Супрунець