bf3a51502fb50e9a220a6e1f4c5a67fe

20 грудня 2017 року очільник новоствореної Паланської сільської об’єднаної територіальної громади Петро Кучеренко провів другу сесію сільської ради. У роботі сесії взяли участь голова районної ради Оксана Супрунець та голова райдержадміністрації Євгеній Данченко.

Серед основних на порядку денному стояло питання про затвердження бюджету громади на 2018 рік – головного фінансового документу, згідно якого забезпечуватиметься життєдіяльність закладів соціальної усіх 8 населених пунктів, що ввішли до складу громади.

Із незначними змінами депутати ухвалили рішення про бюджет Паланської сільської ради на наступний рік.

Виступаючи на сесії, голова районної ради Оксана Супрунець відзначила, що Паланська ОТГ стартує не з нуля, адже має 5 потужних підприємств, а також вагомі здобутки і в інших галузях, наприклад, в спорті – 4 сучасні стадіони, в розвитку сільських територій тощо. Говорячи про успіх, Оксана Анатоліївна сказала, що досягти його можна ефективною працею на результат та веденням діалогу, який дасть змогу знаходити оптимальні розв’язки проблем будь-якої складності.

Євгеній Данченко наголосив на тому, що децентралізація є головною реформою в українській державі, вона наближає владу до людей і людей до влади, дає можливість розпоряджатись заробленими коштами на місцях, безпосередньо тим, хто їх заробляє. Ця реформа наближає послуги до селян. Також голова райдержадміністрації запевнив голову ОТГ Петра Кучеренка і депутатів, що буде співпрацювати і надавати будь-яку допомогу керівному органу громади в роботі, як і кожному жителю Уманського району.