29 жовтня 2017 року відбулися вибори голови та депутатів до Паланської сільської ради об’єднаної територіальної громади, яку створено на базі Паланської, Кочержинської, Максимівської, Томашівської, Громівської, Городецької, Кочубіївської, Берестівецької сільських рад.

За результатами виборів головою Паланської сільської ради обрано Петра Кучеренка. До складу депутатського корпусу обрано 26 депутатів.

????????????????????????????????????

23 листопада в Берестівецькому будинку культури відбулася перша сесія VII скликання Паланської сільської ради. У її роботі взяли участь народний депутат України Антон Яценко, голова обласної ради Олександр Вельбівець, голова районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко.

На початку сесії заступник голови Паланської територіальної сільської виборчої комісії Василь Білецький зачитав інформацію про результати виборів до Паланської сільської ради.

Відповідно депутати Паланської сільської ради ухвалили рішення про визнання своїх повноважень та повноважень сільського голови.

Зі словами привітань та побажань до новообраного голови та депутатського корпусу сільської ради, серед інших виступаючих, звернулась голова районної ради Оксана Супрунець та побажала всім злагодженої і плідної роботи.

– Успіхів вам у щоденній праці, наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпного джерела енергії в напрямку розвитку сільської інфраструктури, надання мешканцям територіальної громади якісних і доступних публічних послуг, – наголосила Оксана Анатоліївна.

Цього ж дня депутати шляхом таємного голосування обрали секретаря Паланської сільської ради. Ним стала молода й досвідчена Світлана Шмалій із с.Громи.

Також на сесії було затверджено Регламент Паланської сільської ради, Положення про   постійні комісії та їх персональний склад.

Друге пленарне засідання Паланської сільської ради відбудеться 24 листопада 2017 року.