Шановні працівники сільського господарства Уманщини!

Сердечно вітаю вас із професійним святом, що близьке для кожного з нас і традиційно увінчує хліборобський рік. Це свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею прославляють наш край.

Завдяки вашим старанням ниви Уманщини багато років підряд щедро віддячують врожаями, а наш район стабільно закріпилася серед лідерів в області з вирощування зернових культур.

Переконана, що ваша працелюбність та уміле господарювання й надалі сприятимуть розвитку й піднесенню сільськогосподарської галузі Уманщини на благо розквіту Української держави та добробуту її громадян.

Від імені депутатського корпусу Уманської районної ради та від себе особисто висловлюю вам вдячність за працю, за самовідданість та терпіння, за любов до своєї землі, за збереження та примноження традицій українського села.

Щиро зичу мирного неба і Божого заступництва, вагомих здобутків і невичерпної енергії. Хай і надалі рясно колосяться щедрими урожаями ниви, хай втілюються в життя усі плани, задуми та сподівання на радість вашим родинам й задля блага нашого рідного краю!

Голова Уманської районної ради                     Оксана Супрунець