14 листопада 2017 року голова районної ради Оксана Супрунець провела засідання 24 позачергової сесії районної ради. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Затвердивши порядок денний сесії, депутати  приступили до розгляду пленарних питань. По питанню про внесення змін до районного бюджету доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Івасюк. Зокрема Микола Якович акцентував увагу депутатів на тому, що внесення змін до бюджету викликано змінами в частині міжбюджетних трансфертів в зв’язку з надходженням субвенційних коштів від сільських рад та за рахунок субвенції з державного бюджету на загальну суму 165 тисяч грн.

????????????????????????????????????

Ще одним важливим питанням, яке цього дня пропонувалося до розгляду  на сесії районної ради це про внесення змін до програми забезпечення техногенної та природної безпеки району на 2016-2020 роки.

Сесією районної ради було погоджено питання про встановлення меж села Собківка Уманського району, а також ряд питань про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки.

У зв’язку із створенням Паланської ОТГ було прийнято рішення про дострокове припинення повноважень депутатів районної ради.