????????????????????????????????????

11 жовтня 2017 року свій п’ятирічний ювілей відзначила одна із найкращих та наймолодших шкіл області – Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка. Цього дня педагогічний та учнівський колектив з урочистою подією вітали поважні гості: голова районної ради Оксана Супрунець, голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, депутат районної ради Сергій Войченко, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації.

????????????????????????????????????

Звертаючись до присутніх Оксана Супрунець відзначила, що сьогодні Уманщина пишається тим, що має освітній заклад такого рівня, де впроваджуються інноваційні підходи до навчання та виховання дітей. В рамках обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» з 2017 року навчальний заклад визнано інноваційним. Все це вдалося досягнути шляхом наполегливої праці та спільних зусиль усієї громади села Родниківка та небайдужих людей. Не стоїть осторонь освітянських питань депутатський корпус Уманської районної ради, депутати приймають рішення щодо виділення необхідних коштів для покращення якості умов для навчання та виховання підростаючого покоління.

Директор Родниківської загальноосвітньої школи Олександра Слупіцька ознайомила гостей з історією школи та методикою і основними напрямками роботи освітнього закладу. Олександра Іванівна повідомила, що школа бере участь у різноманітних виставка та проектах обласного, державного та навіть міжнародного рівня.

Протягом останніх трьох років заклад брав участь у міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» за що був нагороджений дипломом МОН України. Школа стала лауреатом Міжнародного освітянського наукового форуму «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку» за що відзначена грамотою за високі професійні здобутки у вихованні та навчанні молодого покоління та медаллю за заслуги в галузі освіти і науки.

Навчальний заклад є єдиним в Уманському районі, який співпрацює з Корпусом миру США в Україні.

Також керівник школи зауважила на тому, що у 2016-2017 роках тут було відкрито 1-й клас згідно науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

На завершення заходу святковими номерами гостей вітали вихованці Родниківської загальноосвітньої школи.

????????????????????????????????????