img102  6 -7 жовтня 2017 року гуртківці ДЮКФП,  учні Старобабанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, учасники зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора» у складі: Демедовської Богдани, Соболенко Поліни, Сінькевич Каміли, Діденко Віталіни,  Вахоцької Софії, Василенко Вероніки, Валєвич Ольги,  Лукачук Валерії,  Плахотнюк Валерії, Плахотнюк Вікторії, Діденко Ілони, Сінькевич Вероніки, керівник Роговенко Наталя Володимирівна  взяли участь у ІІІ Всеукраїнському відкритому фестивалі – конкурсі дитячо – юнацької творчості «Козацький шлях. UA», що проходив у м. Черкаси.

Фестиваль – це радість таланту, це знайомство з неймовірною самобутністю національної культури, це іскрометність творчості.

Вічне прагнення до досягнення досконалості, бажання нових і яскравих вражень і постало завданням об’єднати  талановиту молодь навколо дитячо – юнацького мистецтва в ім’я миру та любові до України.

Фестиваль зібрав більше семиста учасників різноманітних конкурсних жанрів з різних куточків України, які змагались на сцені Черкаського палацу культури «Дружба народів».

Конкурс оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли  народні та

заслужені  артисти   України,   діячі  культури  і  мистецтва,  композитори,

музиканти, актори, хореографи, представники ЗМІ, громадських організацій.

Наш колектив виконав два номери: акробатична композиція  «Діти України»  та акробатична композиція «Пробудження» – І вікова категорія. Акробатичний номер «Діти України» був обраний для участі в гала – концерті. Під час виступу юних акробатів лунали гучні аплодисменти залу.

Члени  журі всі одноголосно виставили найвищу оцінку десять балів. В результаті – зразковий акробатичний колектив  «Весела дітвора»  в номінації хореографія виборов перше місце. Після першого конкурсного дня на дітей чекали  майстер – класи: по виготовленню листівок, сувенірів, медальйонів для воїнів АТО; аква – грим; ігри з аніматорами; розмальовування гільз;  плетіння сіток «Павуків»,  розпис бандан, пригощання козацьким кулішем та узваром.

Фестиваль завершився традиційним гала – концертом, нагородженням учасників та їх керівників. Колектив був нагороджений: цінним подарунком, екскурсійною  поїздкою та дипломом  лауреатів І премії у першій віковій  категорії, а також були запрошені до табору «Дахнівська січ» де на переможців чекала розважальна програма, гутірки з митцями, козацькі ватри.

Діти були задоволені та отримали багато позитивних емоцій.

 

 Керівник  зразкового акробатичного колективу 

«Весела дітвора» Н. В. Роговенко