Від імені депутатського корпусу Уманської районної ради та від себе особисто вітаю вас з чудовим святом – Днем міста Умань!

Наше місто завжди славилась своїми людьми, які мужньо боронили рідне місто в роки воєнних лихоліть, збагачували в мирній праці, щиро вболівали за долю і майбутнє своєї Батьківщини.

Нині багато уманських родин є вихідцями із сіл Уманського району. Тісне переплетіння інтересів за розвиток міста і села збагачують наш край, примножують його традиції та сприяють розвитку нашої прекрасної Уманщини.

Саме такі волелюбні, щирі, працьовиті та завзяті люди творять сьогодення і майбутнє нашого міста, формують його імідж на рівні області та й усієї України.

Самобутність Умані проявляється у щоденній старанній праці, майстерності і творчій ініціативі його жителів, переконаності і вірі кожного у спільному щасливому майбутньому.

День міста Умань – це хороша нагода відчути себе однією великою родиною. Бажаю усім уманцям здоров’я і процвітання, миру і спокою в Україні, палкого патріотизму до рідного міста і української держави, нових успіхів у розбудові нашого неповторного міста Умань.

Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у єдину громаду!

 

З повагою

Голова районної ради                                                          О.А.Супрунець