Обласний Центр допомоги учасникам АТО звітував сьогодні про результати роботи. Розширене засідання відбулось в залі засідань Будинку рад під керівництвом першого заступника голови ОДА Віталія Коваля. Він зазначив, що на Черкащині обласний Центр працює вже два роки, створений на підставі розпорядження обласної державної адміністрації від 07.10.2015 згідно з Указом Президента України. Відповідні Центри працюють й у районах та містах області.

????????????????????????????????????

– Учасники АТО потребують нашої постійної підтримки, – зазначив Віталій Коваль. – А для вчасного одержання ними необхідної допомоги, з повною відповідальністю мають працювати не лише обласні структури, а й на місцях. Адже спільна робота структурних підрозділів обласної адміністрації, органів місцевого самоврядування, центральних органів виконавчої влади, безпосередньо атовців та волонтерів дає змогу швидше та комплексно вирішувати проблемні питання. Зауважу, нині в області проживає 8387 учасників бойових дій, з яких понад 350 мають статус інваліда війни.

Водночас тимчасово виконуючий обов’язки керівника Центру допомоги учасникам АТО Євгеній Одновол повідомив, що лише за період цього року проведено понад 40 засідань, з яких 18 виїзних. Надійшло більше 1300 звернень від бійців та членів їхніх родин. Серед основних питань: надання матеріальної допомоги, пільг, виділення земельних ділянок та ін.

– На базі обласного контактного центру та в регіональних центрах допомоги учасникам АТО постійно працюють телефонні «гарячі лінії», – наголосив Євгеній Анатолійович. – Також організоване оперативне реагування на проблемні питання та здійснюється постійний зворотній зв’язок.

Євгеній Одновол зауважив, що сьогодні особливої уваги потребує питання психологічної реабілітації військових, яка має здійснюватися комплексно. Про це більш детально поінформували головний лікар Черкаського обласного госпіталю  для інвалідів війни Сергій Задорожний та  директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Богдан Санжарівець.

Спільно з представниками районних центрів, спілок атовців обговорили й питання видачі земельних ділянок, пільгового перевезення та ін.

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка 185, каб. 133, 135.

Гаряча лінія підтримки учасників АТО та їхніх сімей:

0 800 508 876 (цілодобово)