29 вереся 2017 року в Максимівському будинку культури відбулась виїзна нарада з очільниками територіальних громад Уманщини. У колі обговорених питань –  стан соціально-економічного розвитку населених пунктів району; виконання сільських і селищного бюджетів за 8 місяців 2017 року.

Але спочатку цього ж дня голова районної ради Оксана Супрунець, голова  райдержадміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів РДА та районної ради спільно з сільськими й селищним головами району відвідали села Томашівка, Черповоди, Антонівка, Посухівка, Юрківка й Максимівка, де ознайомились із станом забезпечення життєдіяльності закладів соціальної сфери, благоустрою сільських територій, роботою закладів торгівлі тощо.

????????????????????????????????????

Першим пунктом відвідування стало село Томашівка. Як відзначив очільник цієї громади Анатолій Шевчук, що протягом 2017 року  за кошти сільського бюджету в населеному пункті проведено поточний ремонт доріг по вул. Шевченка, Першотравнева та Центральна на суму 98 тис.грн.

Другим пунктом відвідування було село Черповоди, в якому цьогоріч проведено інтернет-мережу та встановлено систему відеоспостереження, здійснено ремонт будинку культури та ремонт їдальні в ДНЗ «Колобок».

????????????????????????????????????

У Антонівці делегація посадовців відвідала сільську раду, місцевий навчальний заклад та оглянули оновлену автобусну зупинку. Другий рік територіальну громаду очолює молодий керівник Владислава Баюк, яка повідомила, що в цьому році в населеному пункті проведено поточний ремонт дороги по вул. Вишнева на суму 92 тис. грн. та по вул. Першотравнева, Гагаріна, Шевченка, Заводська на суму 26 тис. грн. За кошти сільського бюджету здійснено ремонт ФАПу.

У Посухівці, де сьогодні проживає 288 осіб за кошти сільського бюджету проводиться ремонт паркану біля НВК та ремонт автобусної зупинки, здійснено ремонт дороги по вулиці Шкільній на суму 100 тис. грн.

Наступним пунктом відвідування стало село Юрківка де протягом поточного року виконано низку робіт:

????????????????????????????????????

  • Замінено електролампи вуличного освітлення;
  • Проведено лабораторне дослідження води криниць загального користування та сільського водогону;
  • Проводиться ремонт приміщення будинку культури;
  • Здійснено заміну віконних блоків і дверей в ДНЗ, вартість яких становить 200 тис грн..

Також у селі Юрківка в цьому році за кошти обласного бюджету було встановлено дитячий майданчик.

Завершальним пунктом відвідування стало село Максимівка, де проживає біля 400 осіб.

Тут проведено інтернет-мережу на загальну суму 48 тис. грн., побудовано ритуальну площадку на сільському кладовищі, здійснено благоустрій населеного пункту. Проблемами населеного пункту залишаються питання встановлення паркану на сільському кладовищі та ямковий ремонт доріг.

Далі у Максимівському будинку культури відбулось обговорення запланованих питань.