Традиційно першої неділі жовтня в Україні святкуватимуть одне з особливих та почесних свят – День працівників освіти.

З цієї нагоди 28 вересня 2017 року відбулися урочистості за участі представників освітянської ниви з усіх куточків Уманського краю.

Цього дня освітян району привітали з професійним святом голова районної ради Оксана Супрунець та голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко.

????????????????????????????????????

Зокрема, у своєму вітальному слові Оксана Анатоліївна зазначила, що майбутнє нації виховується і формується в школі, яка є саме тією базою, де дитина знаходить друзів, спілкування, пізнає науку. Адже саме вчитель формує свідомість і громадянську позицію нового покоління, допомагаючи визначити їм своє майбутнє покликання, обрати життєвий шлях.

????????????????????????????????????

Питання розвитку освіти завжди знаходять позитивний відгук серед депутатів районної ради. Багато з них постійно надають спонсорську допомогу навчальним закладам району, шкільним  спортивним командам, обдарованим дітям. Завдяки ініціативі депутатського корпусу районної ради сьомого скликання було прийнято програму підтримки та стимулювання талановитої молоді, програму розвитку фізичної культури та спорту в Уманському районі на 2016-2020 роки, районну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, районну програму організації харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій, районну програму «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, за кошти місцевого бюджету забезпечено безкоштовний під’їзд педагогів до місця роботи. Депутати долучаються до різних проектів, щоб зробити кожну школу привабливішою і найкращою.

Виконуючи приємну місію, Оксана Анатоліївна вручила Почесні грамоти районної ради кращим представникам освітянської галузі.

З нагоди професійного свята кращих освітян нагородили й грамотами та подяками райдержадміністрації та відділу освіти РДА.

На завершення святкового дійства яскравими концертними номерами освітян району вітали студенти Уманського НУС.