Сьогодні, 26 вересня, під головуванням голови районної ради Оксани Супрунець відбулася чергова 22 сесія районної ради 7 скликання.

В роботі пленарного засідання взяли участь голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, депутати обласної та районної рад, голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники контролюючих та правоохоронних органів, селищний та сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

????????????????????????????????????

На початку пленарного засідання голова районної ради Оксана Супрунець від імені усіх присутніх привітала депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження, а також представила новопризначеного військового комісара Уманського об’єднаного військового комісаріату.

На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду 29 питань, які згідно з регламентом роботи районної ради були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

????????????????????????????????????

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.