19 вересня голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко офіційно представив Євгенія Данченка головою Уманської райдержадміністрації. Під час заходу із привітальними словами виступила і голова Уманської районної ради Оксана Супрунець.

1505829958_img_9861

Довідково:

Данченко Євгеній Михайлович народився 8 квітня 1971 року в м. Київ. У 1988 році закінчив Калитянську середню школу Броварського району Київської області. Після чого отримав вищу освіту у військовому училищі протиповітряної оборони, спеціальність – командна тактична військ протиповітряної оборони, інженер з експлуатації радіотехнічних засобів. Далі проходив військову службу у Збройних Силах України на посаді командира радіотехнічного взводу Південного округу ППО.

З 1997 року працював на посаді техніка Київського технічного відділу заводу компанії Кока-Кола м. Київ. Проявлені професійні якості не залишилися непоміченими – у 2002 році отримав запрошення на завод з виробництва напоїв ТОВ «Нові Напої» в м. Жашків групи компаній «Нові Продукти». На даному підприємстві працював на посадах інженера-енергетика, головного енергетика, головного інженера. З того часу ТОВ «Нові Напої» стало одним із найбільших виробників напоїв в Україні із високими європейськими стандартами якості та реалізує продукцію у понад 15 країн світу.

Протягом 2011-2014 років навчався в Національній академії державного управління при Президентові України, здобувши кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком та спеціальність – управління на загальнодержавному рівні. Тема магістерської роботи – «Європейський досвід регіонального врядування».