Програма неформальної освіти сільської молоді “Майстерня сільських ініціатив” запрошує села та ОТГ Черкащини подавати заявки на участь у 2017 – 2018 році. Поділіться цією інформацією з головами сіл, директорами шкіл, будинків культури та зацікавленою молоддю!
MSI_call_2017_FB_Post-03 (1)

Місія Майстерні сільських ініціатив – розвивати сільські громади в Україні, навчаючи та створюючи можливості для розкриття потенціалу молоді на селі.

Що отримає громада?

–       Від листопаду 2017-го до липня 2018-го року розвитком вашої молоді та громади займатиметься професійна міжнародна команда координаторів, тренерів та наставників ГО «Інша Освіта» (Україна) і Theodor Heuss Kolleg (Німеччина).

–       Ваша молодь набуде нових навичок комунікації, командної роботи, планування, пошуку ресурсів, проектного менеджменту.

–       Результати дослідження потреб вашої громади зможуть стати основою стратегії розвитку села.

–       Додаткові кошти на здійснення соціально корисних ініціатив учасників дозволять втілити важливі для села проекти.

–       Реалізація ініціатив учасників, до яких вони залучатимуть різних членів громади, зміцнить зв’язки між людьми, створить новий простір для діалогу між мешканцями та надихне на пошуки спільних рішень.

–       До 24:00 30 вересня заповнити онлайн заявку https://goo.gl/SV7ZnV на участь громади в проекті.

Хто може брати участь?

Села або об’єднані територіальні громади з Донецької, Черкаської та Закарпатської областей.

Заявку має заповнити сільський голова, директор школи або директор Будинку культури.

Безпосередніми учасниками у відібраних громадах стануть учні 8 – 10-х класів (5 – 7 осіб), але до участі в реалізації ініціатив буде залучене широке коло жителів села.

Участь у програмі безкоштовна як для села, так і для безпосередніх учасників. Відбір здійснюватиметься до 10 жовтня серед поданих онлайн заявок. (https://goo.gl/SV7ZnV  )

Сайт програми: http://maysternya-na-seli.org/uk/

Facebook: https://www.facebook.com/MaysternyaNaSeli/

Детальна інформація про умови участі