У відповідності до Указу Президента України в нашій державі 17 вересня відзначають професійне свято люди мужньої професії, ті, хто обрав своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – приходити на допомогу у хвилину біди, повертати віру у прийдешній день.

15 вересня 2017 року, напередодні професійного дня, в Уманському районному відділі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області – 14-й Державній пожежно-рятувальній частині – відбулися урочистості, в яких взяли участь керівництво району та міста.

Від імені голови районної ради Оксани Супрунець та всього депутатського корпусу рятувальників привітав заступник голови районної ради Петро Бабкін. У своєму вітальному слові він відзначив, що люди цієї професії викликають заслужену повагу і шану мешканців області, адже рятують постраждалих та забезпечують їх нормальне життя, повертаючи людям оптимізм та надію.

– Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Я переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії та віддано і сумлінно служитимете обраній справі, – наголосив Петро Андрійович.

Не залишилися поза увагою і ветерани, які отримали на свою адресу слова вдячності за їх вклад у становлення та розвиток пожежно-рятувальної служби Уманщини. Вони й сьогодні свій багатий професійний життєвий досвід передають молодому поколінню.

Учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять працівників ДСНС, які загинули при виконанні службових обов’язків.