23 серпня в Уманському районі сталася дійсно визначна подія у селі Кочержинці було відкрито пам’ятний знак героям Небесної Сотні, що є другим в Уманському районі. В цей день вшанувати пам’ять усіх героїв, які віддали своє життя за волю та незалежність Батьківщини до села Кочержинці завітали: заступник голови районної ради Петро Бабкін, депутати районної ради, учасники АТО, активісти Майдану, громадські та волонтерські організації.

Право перерізати стрічку та відкрити пам’ятний знак надалося голові спілки учасників бойових дій в зоні проведення АТО Юрію Рижаку, активному учаснику дій на майдані Юрію Приліпі та  жителям села, які відстоювали незалежність і свободу нашої держави.

????????????????????????????????????
Зараз Україна переживає тяжкі часи. На сході України йдуть бойові дії тому війна поруч щодня. Але є ті, для яких Батьківщина більша за життя – герої, які не вмирають і відкриття на Уманщині такого пам’ятного знаку є свідченням високої шани до тих хто віддав своє життя за волю та незалежність України.  З такими словами до присутніх звернувся заступник голови районної ради Петро Бабкін.

????????????????????????????????????

В ході заходу відбулося освячення пам’ятного знаку  та покладання квітів.

А завершився захід яскравим флешмобом в ході якого усі присутні долучилися до розгортання 60-метрового Прапора України.

????????????????????????????????????