Капітальний ремонт сільського фельдшерського пункту сьогодні тривожить мешканців Коржового Кута. Саме цьому питанню була присвячена зустріч голови районної ради Оксани Супрунець з сільським головою Вірою Бабій участь у якій взяв депутат районної ради Василь Коцюбенко, головний лікар КЗ «Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Уманської районної ради» Олександр Новаківський та  представники підприємств-орендарів.

????????????????????????????????????

Звертаючись до присутніх, Віра Миколаївна відзначила, що сьогодні постала нагальна потреба в ремонті сільського ФП, який наразі перебуває в аварійному стані. На  ці потреб були виділені кошти з сільського бюджету у сумі 100 тис. грн. Проте цих засобів недостатньо і виникла необхідність в залученні спонсорських коштів.

????????????????????????????????????

Також сільський голова проінформувала присутніх про соціально-економічний розвиток села. Станом на сьогодні з сільського бюджету були виділені кошти на ремонт дороги у сумі 130 тис. грн. та 30 тис. грн. на вуличне освітлення.

В аварійному стані знаходився місток по вул. Садовій на його ремонт із бюджету села виділено 30 тис. грн.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Оксана Супрунець відзначила, що сьогодні ремонт Коржівського ФАПу потребує негайного вирішення, тому діяти потрібно оперативно, щоб врятувати приміщення та зберегти в селі лікувальний заклад.

На завершення зустрічі були оглянуті приміщення та вирішено зробити точні обрахунки вартості подальших робіт.