17 серпня голова районної ради здійснила робочий візит у селище Бабанка. Де зустрілася з сільським головою Михайлом Байдою. В ході візиту очільник представницької влади оглянула об’єкти соціальної сфери села та поспілкувалася із керівниками цих закладів.

Останнім часом велика увага була прикута до Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де здійснюється капітальний ремонт покрівлі. Наразі роботи знаходяться в завершальній стадії. Заклад повністю готовий до початку нового навчального року, де планується навчати понад 200 учнів. Були виділені кошти з бюджету сільської ради в сумі 100 тис. грн. на ремонт харчоблоку, заміну світильників та здійснено косметичні ремонти кабінетів. За спонсорської підтримки депутата Уманської районної ради Олександра Павлика здійснено ремонт кабінету охорони здоров’я.

????????????????????????????????????

Проведені всі необхідні роботи до початку навчання в Бабанській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат, де частково замінено меблі, в кожному кабінеті встановлені телевізори, працює комп’ютерний клас, заклад повністю забезпечений педагогічними працівниками, є соціальний педагог та психолог.

З початку року із сільського бюджету було виділено понад 40 тисяч гривень на ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Бабанка, яка обслуговує п’ять населених пунктів. Ці кошти використані на заміну 11 віконних блоків на металопластикові, встановлено нові двері, світильники, здійснено часткову заміну лінолеуму.

????????????????????????????????????

Нагальною проблемою, яка потребує вирішення є сміттєзвалище, яке розміщене при дорозі. Проте сільський голова Михайло Байда зауважив на тому, що роботи в цьому напрямку уже розпочались.

Також цього дня голова районної ради побувала в селі Гродзеве. Тривалий час болючою проблемою для жителів цього населеного пункту була відсутність медичного працівника, проте сьогодні в закладі є медсестра. Тож Оксана Супрунець завітала до місцевого ФАПу де поспілкувалася із новопризначеним медичним працівником Людмилою Пуляєвою. Не дивлячись на досить молодий вік, Людмила Миколаївна має 5-річний досвід роботи в галузі охорони здоров’я і сьогодні уже приступила до виконання своїх обов’язків у цьому медичному закладі.