5 липня 2017 року відбулось урочисте закриття позаміського районного дитячого табору відпочинку та оздоровлення «Лідер», який з 16 червня нинішнього року працював на базі Городецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

????????????????????????????????????

Цьогоріч вихованцями табору стали 52 учні, 22 з яких приїхали із Бахмутської школи №4, що на Донеччині, разом із директором цього навчального закладу Наталією Дроздовою. Це вже другий рік поспіль діти з Бахмута відпочивали в цьому таборі. Таку ідею підтримали керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств краю, багато з яких є депутатами районної ради. Саме вони надали суттєву спонсорську допомогу табору, щоб тут було організоване якісне харчування, щоб діти зі сходу України разом із учнями шкіл Уманщини гарно відпочили й побували на екскурсіях у різних куточках Черкащини.

Дні минали швидко й настала церемонія закриття табору, яка розпочалась шикуванням та урочистою лінійкою загонів «Адреналін», «Позитив», «Обана».

????????????????????????????????????

На свято до дітей з різними смаколиками завітала голова Уманської районної ради Оксана Супрунець. Звертаючись до вихованців табору, Оксана Анатоліївна відзначила:

– Мені надзвичайно приємно сьогодні бути серед вас. Сподіваюся, що проведені в оздоровчому таборі дні закарбуються у ваших маленьких серцях. Нинішні події в Україні доводять, що ми маємо виховувати в нашому молодому поколінні відчуття справжнього патріотизму, вболівання за країну, любові до рідної Батьківщини. А тут у таборі цього справді можна було навчитись. Районна влада й депутатський корпус районної ради й надалі робитимуть усе для того, аби це був не останній ваш заїзд, а така традиція продовжилася і в наступні літні канікули. Адже з турботи про дітей починається турбота про майбутнє держави. Тож висловлюю впевненість, що життя у таборі допомогло вам, шановні діти, не тільки відпочити, зміцнити здоров’я, але й дізнатись багато цікавого, нового про наш край та нашу державу, – наголосила голова районної ради.

Також Оксана Анатоліївна побажала вихованцям табору гарно провести літні канікули, популяризувати українські традиції, підтримувати дружні стосунки зі своїми новими друзями, а також висловила вдячність за щоденну працю усім працівникам закладу, які щодня створювали у дитячому таборі свою, по-домашньому, затишну атмосферу, даруючи дітям не тільки незабутній відпочинок, а й вчили корисним у житті речам, правилам безпечної поведінки, поваги один до одного і взаємопідтримки у колективі.

Цього дня очі дітей світилися радістю та небажанням покидати табір і розлучатися з новими друзями.

Як відзначив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, депутат районної ради Борис Бондар, щирий інтерес до кожного учня, врахування його потреб і задатків, повага до його особистості – саме так працювали наші педагоги. І наші особливі вихованці – діти з прифронтової зони – разом із дітьми Уманщини щодень демонстрували, що «Наша Україна – мирна, незалежна і єдина держава». Борис Борисович висловив вдячність усім спонсорам, хто допомагав табору.

Як заключний акорд, надзвичайно теплою і зворушливою була промова директора Бахмутської школи №4 Наталії Дроздової. – Ви зробили відпочинок у таборі надзвичайно якісним і цікавим. Ніякі слова про патріотизм, про єдину Україну не можуть ототожнюватись, з тим, що насправді побачили й відчули на собі наші діти, перебуваючи на Уманщині, – наголосила Наталія Юріївна і вручила гостям свята сувеніри від бахмутських козаків-солеварів.

І дійсно, за словами начальника табору Наталії Булеховець, кожен день у «Лідері» був насичений і цікавий. Діти відвідали дендропарк «Софіївка», кролеферму у с.Юрківка, кінний завод у місті Жашків, тричі відпочивали біля ставка в с.Берестівець, де також побували у реконструйованому парку «Вікторія», побачили одне з чудес України – Буцький каньйон, комплекс фонтанів «Перлина кохання» у місті Умань, мали цікаву екскурсію до Холодного яру, Канева та в інші місця.

На завершення урочистої лінійки вихованці табору заспівали пісню «Квітуча Україна» та влаштували танцювальний флешмоб.

Їх радісні обличчя свідчили про те, що відпочинок у таборі «Лідер» стане для них яскравою сторінкою у житті.

????????????????????????????????????