30 червня 2017 року заступник голови районної ради Петро Бабкін провів засідання чергової двадцятої сесії районної ради.

DSC_0130У роботі пленарного засідання взяли участь депутат обласної ради Валентин Судакевич, голови місцевих громад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, представники силових структур та правоохоронних органів, керівники районних установ, підприємств та організацій, які мали відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

DSC_0139

За традицією перед початком розгляду питань порядку денного сесії головуючий привітав депутатів районної ради з днем народження, який вони відзначали в міжсесійний період.

Затвердивши порядок денний сесії, депутати заслухали інформацію керівника Уманського районного відділення поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Уманського району, а також інформацію керівника Уманської місцевої прокуратури про результати роботи на території Уманського району за 2016 рік.

DSC_0122

На сесії було розглянуто й питання про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року, про що інформував депутатів начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Івасюк.

Далі на сесії виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, депутат районної ради Борис Бондар, який інформував присутніх про стан організації оздоровлення дітей, учнівської молоді влітку 2017 року. За його словами, в Уманському районі завершили роботу 37 пришкільних відпочинкових таборів, з них: 28 таборів з денним перебуванням; 9 таборів праці і відпочинку. Табори праці і відпочинку функціонують у Гереженівському, Громівському, Доброводівському, Юрківському, Посухівському НВК, Дмитрушківській, Колодистенській, Ладижинській, Бабанській ЗОШ. Решта – пришкільні табори з денним перебуванням. Мовні загони створено у Гереженівському, Громівському, Доброводівському, Юрківському НВК, Бабанській, Городецькій, Дмитрушківській, Колодистенській, Ладижинській, Оксанинській, Паланській, Полянецькій, Родниківській, Старобабанівській, Ятранівській ЗОШ. Відпочинковими послугами охоплено 2653 учнів, що становить 79% від загальної кількості учнів 1-10 класів, з них 1755 дітей пільгових категорій. Окрім того, розпочав роботу позаміський табір оздоровлення та відпочинку «Лідер» на базі Городецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якому вже другий рік поспіль відпочивають учні Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4  із Донецької області. Борис Бондар висловив сподівання, що літній відпочинок пройде на користь дітям і  вони з новими силами розпочнуть новий навчальний рік.

Про хід виконання районної програми «Село Уманщини – 2020» депутатів інформувала начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк, а про хід виконання районної програми соціального захисту дітей, які потрапили в складні життєві обставини, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2016-2020 роки – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Камінська.

Також депутати заслухали звіт постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення та засобів масової інформації; інформацію про роботу редакції радіомовлення м. Умань та Уманського району; обговорили проект Програми підтримки органів місцевого самоврядування в Уманському районі на 2017-2018 роки.

DSC_0165

Окрім того, депутати затвердили статут Старобабанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області в новій редакції та проміжний ліквідаційний баланс комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» Уманської районної ради і план роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року.

Розглянули обранці району й питання про надання дозволу комунальному закладу «Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради на списання основних засобів, а також низку питань щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, інше.

З усіх розглянутих на сесії питань депутати районної ради ухвалили відповідні рішення. Сесія завершила свою роботу.