Шановні жителі Уманщини!

Усім депутатським корпусом районної ради щиро вітаємо вас із 21-ою річницею прийняття Конституції України!

День 28 червня 1996 року увійшов в новітню історію нашого народу як один з найважливіших кроків та шляху досягнення рівня правової європейської країни. Це – одне з найвизначніших державних свят, що символізує національне єднання, незалежність та демократію. Основний Закон покликаний захищати права людини, її життя і здоров’я, честь та гідність, гарантувати безпеку й недоторканість.

Сильна громада та максимальна самоврядність – це головні передумови, котрі змусять усіх цінувати і поважати Основний закон, яким є Конституція. Тож докладемо максимум зусиль, аби наша Конституція найкраще відповідала нашим традиціям, щоб повага до неї йшла від народу і народ зобов’язував кожного, хто вирішив служити громаді, поважати цей устрій.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

У цей урочистий день щиросердно бажаємо добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім вам, шановні жителі Уманського краю, і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Нехай це свято додає наснаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі!

Голова районної ради                 Оксана Супрунець