7 червня 2017 року в Києві у Національному комплексі “Експоцентр Україна” відкрилася Міжнародна ХХІХ Агропромислова виставка “Агро-2017”.

На виставці представлені новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивні породи свійських тварин, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства та сільськогосподарська продукція, рибне господарство.

Виставка триватиме з 7 по 10 червня. Це найбільша виставка в Україні та у Східній Європі, де представлені одиниці агропромислового комплексу. Крім України, є ще учасники з 10 країн світу, які виставили майже 1500 експонатів. Мета заходу – налагодження ділових партнерських стосунків у сфері сільського господарства.

Виставку відкривав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він заявив, що необхідно розвивати аграрну сферу виробництва.

7 червня 2017 року спільно із аграріями Уманщини виставку відвідали голова районної ради Оксана Супрунець і начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк.

АГРОВИСТАВКА_З_ПОЛЯКАМИ_ВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВ_1496920710_1496863952104

Особливе місце у виставкових композиціях кожного регіону України було відведено запашним короваям, які є символом достатку, працьовитості українського селянства, його гостинності та миролюбства.

Цікавою та змістовною була зустріч на виставці делегації Уманщини з власником польської фірми ASKET паном Романом Длугі та працівниками економічного сектору Польського посольства в Україні. На виставці фірма ASKET презентує концепцію альтернативного виду палива – виробництво екологічних брикетів із соломи, а також обладнання для брикетування і подрібнення агробіомаси. Дана зустріч є продовження розпочатого в березні цього року діалогу про співпрацю з паном Романом Длугі у сфері екопалива, коли польська делегація в складі фахівців підприємств ASKET та EUROBIOMASS відвідати Уманщину.

Виставкові майданчики АГРО–2017 виступають ефективними платформами для налагодження діалогу та можливостей співпраці аграріїв з лідерами промислового виробництва для агросектору, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах агропромислового комплексу.