Приємною звісткою для Уманської районної ради стало те, що колектив посів  перше місце в конкурсі на Кращий колективний договір серед колективів своєї категорії. Така висока відзнака на рівні ЦК профспілки – це результат співпраці між керівництвом районної ради та трудовим колективом по виконанню умов Колективного договору.

????????????????????????????????????

Чинним нормативним актом, схваленим працівниками районної ради в жовтні 2015 та зареєстрованим  в управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради на 2015-2020 роки, визначені засади регулювання соціально-трудових відносин, посилання соціального захисту працівників районної ради та створення умов для підвищення ефективності їх роботи.

Слід зазначити, що  кількість штатних працівників районної ради – 16 осіб, які  розуміють значимість профспілки та з відповідальністю  відносяться до членства в  ній. Тому всі працівники  стовідсотково є членами профспілкової організації, сумлінно сплачують внески. Голова профспілкового комітету Жанна Титикало в свою чергу докладає максимум зусиль для захисту трудових і соціально-економічних прав членів колективу. Тільки завдяки конструктивному  діалогу адміністрації в особі голови районної ради Оксани Супрунець та профкому  по вирішенню питань в колективі панує хороша робоча атмосфера. Взаємоповага, взаєморозуміння  між членами колективу та їх професійність –  ті три кити, які міцно тримають колектив.

В цілому положення колдоговору виконуються в повній мірі. Чітко виписані  права та обов’язки сторін і тільки злагоджена робота  обох  дає гарний результат. Так, не допускається порушень виплати заробітної плати. Преміювання працівників здійснюється відповідно до Положення, яке є невід*ємним додатком нормативного акту. Також передбачена надбавка за класність водіям легкових автомобілів 1-го класу в розмірі 25 відсотків  встановленого окладу. За потреби працівникам надається матеріальна допомога на вирішення соціально – побутових питань та на оздоровлення. Графік відпусток щорічно погоджується з профспілковим комітетом. У кожного працівника визначене своє робоче місце, забезпечене матеріально-технічним обладнанням, необхідним для виконання трудових завдань. З метою стимулювання підвищення продуктивності праці у 2016  році проведено ремонт у кабінетах, замінено вікна на енергозберігаючі, придбано оргтехніку. В поточному році продовжено ремонтні роботи ще у двох кабінетах. Встановлено кондиціонер в організаційному відділі, придбано мікрохвильову пічку. З боку адміністрації голова районної ради Оксана Супрунець докладає максимум зусиль, щоб працівники районної ради працювали в гідних умовах. За її ініціативи в грудні 2016 року працівники районної ради на базі центральної районної лікарні пройшли медичний огляд.

В свою чергу профспілковим комітетом приділяється значна увага питанням організації культурно-масової та фізкультурно-спортивної роботи. Доброю та незмінною традицією в колективі є  організація урочистих привітань   працівників з нагоди дня народження, ювілейних дат, народження дитини, одруження.

Голова райкому профспілки працівників державних установ

Людмила Мартинюк