6 червня 2017 року у центрі дозвілля «Позитив, що в селі Городецьке, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня журналіста.

Серед винуватців свята були працівники редакції газет «Уманська Зоря», «Черкаський край», «Вулик», радіомовлення м.Умань та Уманського району, ТОВ «Телерадіокомпанія «Сатурн – TV», КП «Телекомпанія «Умань».

????????????????????????????????????

Гостей вітали голова районної ради Оксана Супрунець, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Сиротюк і депутати районної ради.

Усі вони у своїх вітальних промовах подякували журналістам за те, що в непростих умовах сьогодення, опираючись на чесність та об’єктивність, – доносять до жителів Уманщини правдивий стан справ у нашому краї й Україні в цілому.

????????????????????????????????????

«На сьогодні саме вам випадає більшою мірою формувати суспільну думку. Тому вже не перший рік представників ЗМІ називають Четвертою владою, – наголосила Оксана Супрунець. – У час проведення важливих реформ дуже важлива ваша участь у інформуванні громадян про хід, перебіг і мету цих перетворень. Лише завдяки конструктивній співпраці влади на всіх рівнях та вас, представників ЗМІ, ми зможемо продовжити розвивати державу, робити її такою, якою б хотіли її бачити всі, хто поклав своє життя за волю і незалежність нашої крани, такою, в якій ми хочемо щоб жили наші діти та онуки – європейською, заможною, процвітаючою».

Бажаю вам творчих злетів, успіхів та сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів і планів. Ваша робота є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення у людях віри та надії у майбутнє, – додала Оксана Анатоліївна.

Також теплі вітання й щирі побажання висловив журналістам керівник ТОВ «Прометей», депутат районної ради Володимир Мальченко.

– Висловлюємо вам вдячність за всі написані статті, створені телесюжети, радіопередачі з аграрної тематики і з питань соціально-економічного розвитку району. Історію Уманщини ми дійсно творимо разом, – саме такі слова адресував Володимир Петрович журналістам від імені сільськогосподарських виробників Уманського району й депутатів районної ради.

Усім журналістам представники влади на святі вручили сувеніри, а депутати районної ради Володимир Мальченко, Володимир Осадчий та Борис Пахолюк – грошові винагороди.

Кілька музичних дарунків для журналістів і всіх запрошених на свято підготували працівники районного центру культури і дозвілля та студенти й викладачі Уманського музичного училища.

Також ведучі свята Ольга Багрій і Вікторія Баюк розважали гостей і додавали їм гарного настрою різними жартівливими іграми й конкурсами.

Наприкінці свята усі присутні зробили загальну фотографію на згадку про цей день.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA