1 червня щорічно Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб ви росли здоровими і радісними, розумними і креативними, прославляли свої родини і свій рідний край.

З цієї нагоди відбулося районне свято, головними героями якого стали діти з усіх шкіл Уманського району. Це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів і прийомних сім’ях, діти-інваліди, діти учасників антитерористичної операції та ті, батьки яких загинули під час участі в зоні проведення АТО.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Святкові заходи розпочались біля адмінбудинку КП “Уманьрайрембуд” із виступ професійних аніматорів та урочистого танцювального флешмобу.

Далі в актовій залі за участю учнівських колективів району відбувся концерт, організований відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Кожен виступ супруводжувався тривалими оплесками. Талановиті школярі Уманщини на славу порадували глядачів яскравими художніми постановками.

Зі святом миру, добра, краси та дитинства дітей сердечно вітали заступник голови районної ради Петро Бабкін, керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Сиротюк та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, депутат районної ради Борис Бондар.

ТРОЄ_ДЕНЬ_ЗАХИСТУ_ДІТЕЙ_УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ_IMG_6600

“Любі діти! Ви – майбутнє Української держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях”, – ці зворушливі слова адресував винуватцям свята Петро Бабкін.

Далі на дітвору чекала цікава екскурсія дендропарком «Софіївка» й розважальна програма.

ДЕНЬ_ЗАХИСТУ_ДІТЕЙ_СОФІЇВКА_ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ_IMG_6593