1

18 травня 2017 року, напередодні Дня науки, в Уманському національному університеті садівництва відбулась урочиста Академія, під час якої науковців та молоду українську наукову плеяду привітала зі святом голова районної ради Оксана Супрунець.

Звертаючись до наукової еліти вузу, Оксана Анатоліївна, зокрема, зазначила: «Упродовж 20 років в Україні відзначається День науки. Цей день – данина невтомній праці наших науковців, потенціал яких вважається одним із найсильніших у Європі. Значну лепту в українську науку вносять і науковці УНУСу. Саме у стінах вашого університету брали собі на озброєння знання та вміння більшість господарників нашого Уманського району та фахівців у галузі сільського господарства. Сьогодні наші аграрії – це еліта Уманського краю і гордість вашого університету. Тож бажаю Уманському національному університету садівництва й надалі виховувати нових сучасних фахівців для сільського господарства та справжніх мудрих господарів на своїй землі і будівничих Української держави. Нових вам  відкриттів, нових наукових звершень та досягнень. Нехай Господь обдаровує вас своїми ласками на довгі творчі роки».

За вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в науковій роботі та з нагоди Дня науки Почесними грамотами Уманської районної ради нагороджено:

DSC_1427

Лазарєва Олега В’ячеславовича – кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри української та іноземних мов;

Миронюка Сергія Степановича – викладача кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів;

Ковальова Леоніда Євгенійовича – кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри математики та фізики;

Суханова Святослава Всеволодовича – кандидата біологічних наук, доцента кафедри захисту і карантину рослин.

Даценко Анну Андріївну – кандидата сільськогосподарських наук, викладача кафедри мікробіології, біохімії і фізіології рослин.

Довідково. День науки в Україні відзначається щорічно у третю суботу травня.

DSC_1412