1495195487_img_5576

18 квітня 2017 року у великому актовому залі управління агропромислового розвитку  райдержадміністраці відбулось районне свято обдарованих учнів «Перлини майбутнього – 2017». Вшановувати обдарованих школярів Уманщини, освітянська громада району збирається уже вдевят’е.

На свято були запрошені переможці та призери обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, культурно-мистецьких конкурсів, спортивних змагань, турнірів, а також директори загальноосвітніх закладів району та педагоги-організатори.

Вітаючи учасників заходу й вручаючи їм нагороди, голова районної ради Оксана Супрунець зазначила, що сьогоднішні перемоги учнів Уманщини є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Обдаровані діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта держави. Їм відкривати всесвітні таємниці, сягати нових вершин, розбудовувати рідну країну. Їм бути господарями на українській землі. Їм належить майбутнє. Оксана Анатоліївна побажала юним талантам впевнено йти до поставленої мети та вручила 18 учням Дипломи районної ради за особливі успіхи у навчанні, науково-дослідницькій діяльності та особистий внесок у піднесення іміджу району в номінації «Гордість Уманщини», а десятикласнику Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Омельчуку Івану було вручено Дипломом районної ради за високі спортивні досягнення та особистий внесок у піднесення іміджу району за зайняте І місце в парному та особистому розряді в складі команди Черкаської області у фінальних змаганнях з настільного тенісу V спортивних ігор школярів України в 2016 році.

1495195550_img_5616

Від імені всіх номінантів слова вдячності своїм вчителям-наставникам і батькам висловил переможиця Всеукраїнського Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, учениця 6 класу Дмитрушківської школи Тетяна Ващенко. Саме їй випала честь підняти прапор Європейського Союзу на центральній площі м.Умань у день, коли Україна отримала безвізовий режим з ЄС.

Зі словами привітань до учнівської еліти Уманщини звернулась керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Сиротюк.

На святі було визначено навчальні заклади, що стали переможцями: І місце – Родниківська ЗОШ (98 рейтингових балів із 100), директор Слупіцька Олександра Іванівна; ІІ місце – Дмитрушківська ЗОШ (54 рейтингових бали), директор Мовчан Ніна Іванівна; ІІІ місце – Косенівський НВК (45 рейтингових балів), директор Кузьменко Людмила Іванівна. Кожну з цих шкіл було нагороджено ноутбуком.

1495195844_img_5678

Титул «Учень року – 2017» серед 7 претендентів виборола учениця 11 класу Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Інна Антонюк. Відзнаку їй вручив начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, депутат районної ради Борис Бондар. Зі зворушливими словами він також звернувся до «перлинок» району і побажав їм успіхів на життєвій дорозі.

Учасників та гостей свята розважали учнівські й вчительські колективи художньої самодіяльності Уманщини.