55e5544839fe

УТК – «Росава-Наша Ряба» 3:1 (1:1)
6 травня. Паланка. 1000 глядачів.
Арбітр: Шланчак Володимир (Городище)
Асистенти арбітра: Березняк Володимир (Черкаси), Семерунь Володимир (Монастирище)
“УТК”: Єрошов, Д.Казанюк, Подколзін, Чернишенко, Дяченко (57, Троян), Горобець, Олефір (74, Павленко), Коломієць (90+4, Лут), Кальченко, О.Казанюк (67, Малютін), Потапов (81, Єжаченко).
“Росава-Наша Ряба”: Сорокін, Бовшик, Дєєв, Яворський, Вовк (81, Агарін), Конюша (88, Семенов), Волошенко (70, Когус), Литовченко (74, Болюк), Бобков (36, Франчук), Подгорський (88, Кшемінський), Баранов.
Голи: 0:1 – Конюша (11), 1:1 – О.Казанюк (35), 2:1 – Подколзін (85), 3:1 – Павленко (88)
Попередження:Волошенко (58), Франчук (66), Подколзін (86).

Ну ось і в ФК “УТК” дочекалися свята відкриття сезону на власному стадіоні. До цього тепличники провели вже три офіційних і ряд контрольних матчів. І все на виїзді. Інколи на Уманщині, але не на рідномому стадіоні. А вдома – то є вдома! І тепличники дуже хотіли влаштувати свято для своїх прихильників! Тривалий час велися роботи по доведенню футбольного газону до ідеального стану (про те як працювали спеціально запрошені спеціалісти в Родниківці і в Паланці я раніше розповідав – багато арен професійних клубів позаздрили б такому ставленню до себе). Особливу увагу приділялося залученню уболівальників на трибуни. При цьому акцент було зроблено на те, щоб на гру прибули максимально мешканців багатьох сіл району. Шкільні автобуси доставляли дітей і не тільки до Паланки. Традиційно був організований автобус і з Умані. Тим, хто таки відгукнувся на заклики і відвідав матч, було передбачено не лише можливість пасивно переглянути гру. Самим активним передбачалися призи! Про це оголошувалося під час матчу. І організатори слова дотрималися! Крім того, було передбачені конкурси в перерві зустрічі. Можна було показати футболістам як потрібно грати)))) Самі вправні також були винагороджені! Коротко – В ПАЛАНЦІ ДУЖЕ СТАРАЛИСЯ І СТВОРИЛИ СПРАВЖНЄ СВЯТО ФУТБОЛУ! І розкрию секрет – то не разова акція!

Перед початком матчу відбулася церемонія відкриття чемпіонату (це, повторюся, був перший домашній матч «УТК»). Капітани обох команд, Анатолій Вовк та Дмитро Казанюк, підняли над стадіоном державний прапор під звуки гімну України. За тим до присутніх звернулися Голова Уманської районної ради Супрунець Оксана Анатоліївна, керівник ПОСП УТК та однойменного футбольного клубу Гордій М.В., сільський голова Паланки Кучеренко П.Ф. В усіх виступах відмічався той прогрес футбольної Уманщини, який всі мають можливість спостерігати останніми роками, якість футбольної інфраструктури на Уманщині, яка продовжує розвиватися і покращуватися. А також висловлювалася надія і побажання, що нарешті закінчиться клята війна на Сході нашої країни і прийде такий бажаний мир. В світлі сказаного ініційовано УТК було вручення волонтерам коштів для лікування пораненим бійцям АТО, що той мир такою дорогою ціною для нас всіх здобувають. Кошти були передані капітанами обох команд. У відповідь була висловлена подяка і відзначено, що керівництво УТК з перших днів війни завжди надавало допомогу нашим воїнам. Від себе лише додам, що попри якісь драматичні чи непередбачені сюжети на футбольних полях, вирішальні для нашої країни, для кожного нас події відбуваються, нажаль, на полях боїв а не зелених газонах.

f7585d67c10a

 

За матеріалами сайту “Футбол Уманщини”