Саме таким є шлях розвитку сільськогосподарського підприємства, що знаходиться у селі Юрківка Уманського району – ТОВ „Агроплант”. Свою діяльність воно розпочало у 2005 році на чолі з молодим керівником Олександром Андрійовичем Мордачем.

1493383685_img_4202

Основний вид діяльності товариства – рослинництво, а саме – вирощування зернових та технічних культур. Окрім того, займаються вирощуванням насіння соняшника та кукурудзи на ділянках гібридизації.

У квітні 2015 року Олександр Мордач ризикнув на впровадження та розвиток нової галузі для Уманщини – кролівництва. Викупивши у збанкрутілого сільськогосподарського підприємства напівзруйновані тваринницькі приміщення, було введено в експлуатацію інвестиційний проект, потужність якого – вирощування 50 тис. голів кролів у рік.

З вересня 2016 року в Умані відкрито мережу магазинів з продажу кролятини виробництва ТОВ „Агроплант” під торгівельною маркою „Наш кріль”.

Успішність роботи підприємства забезпечується завдяки європейським підходах Олександра Андрійовича. І не лише у виробництві продукції, а й у стандартах праці. Було повністю відремонтовано та осучаснено офіс господарства, побутові приміщення для механізаторів, їдальню.

На розвитку і нарощуванні потужностей в „Агропланті” не зупинилися. Продовжуючи реалізацію власного інвестиційного проекту, товариством збудовано та введено в експлуатацію 27 квітня 2017 року забійний цех повного закритого типу та цех з переробки продукції за всіма стандартами і новітніми технологіями. Його впровадження дало можливість створити на підприємстві додатково 10 робочих місць.

У планах товариства «Агроплант» – нарощування потужностей кролеферми та будівництво цеху з виробництва комбікормів.

1493383693_img_4217