Сьогодні, 28 квітня, голова районної ради Оксана Супрунець провела засідання 18-ї позачергової сесії районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.

На початку сесії Оксана Супрунець привітала депутата районної ради VII скликання Сергія Башинського з його днем народження та усіх депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

Далі обранці району приступили до розгляду питань порядку денного сесії. Ними було ухвалено рішення про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, де передбачалося виділення коштів на фінансування урядової програми «Доступні ліки». Крім того, були ухвалені звернення депутатів районної ради  щодо повернення пільгових тарифів на вуличне освітлення в населених пунктах району; щодо недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та про необхідність призначення виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації.

Дані питання напередодні були розглянуті та погоджені на засіданнях постійних комісій районної ради та президії районної ради.