В районній бібліотеці для дітей стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Під українським небокраєм книгу люблять і читають».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

24 березня в малій залі управління агропромислового розвитку відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія 2017». Це був знаменний день, особливий день для тих, хто не лінується ходити до бібліотеки, дружить з книгою ,адже для них випала  унікальна можливість: взяти участь у яскравому  дійстві – справжньому протистоянні інтелектуальних бійців, яких тренували найкращі тренери світу: КНИГА та ЖАГА ЗНАНЬ!!!

Книга-єдина машина часу, створена людиною. Завдяки їй ми перетинаємо межі часу, мандруючи у минуле і майбутнє, долаючи велетенські відстані за лічені хвилини. Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів! А скільки незабутніх зустрічей з літературними героями!

На радісне веселе свято зібрались учні 6,7 класів з різних куточків Уманщини. Всі вони  змагалися  за  звання «Суперчитач  району – 2017» і тільки двоє  із них  отримали  це  звання.

Переможцями І туру стали найкмітливіші,  найсміливіші, найерудованіші, веселі й винахідливі розумники й розумниці: Амірбекова Поліна (Оксанина), Біба Марія (Пугачівка), Левченко Олександр (Текуча), Радченко Валентин (Дмитрушки), Тисевич Анастасія (Родниківка), Духовна Лілія (Городецьке).

У ІІ турі (Креатив-турнір: «Зірковий шанс реальних книгоманів!») звання «Суперчитач  району – 2017» вибороли Біба Марія та Тисевич Анастасія.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тож, вітаємо наших ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

На  цьому  наша  подорож  не  закінчується. Адже  попереду – нові  зустрічі з її Величністю Книгою.