1424776581_pastushenko

Щоб там  не казали невдоволені скептики, а наша Уманщина багата добрими та небайдужими людьми. Людьми, які дбають не тільки про власний добробут та процвітання, а й не стоять осторонь чужих проблем, переймаються рідним районом та турбуються про тих, кому ця допомога найбільш необхідна. Такою людиною є Пастушенко Олександр Васильович – керівник фермерського господарства «Імпульс». Це добра, чуйна людина, яка намагається допомогти усім, не чекаючи взамін подяки. А для шкіл така допомога дуже важлива.

Так, напередодні канікул шкільні їдальні навчальних закладів району поповнилися вітамінами: 3780 кг свіжої капусти та 4000 кг столового буряка, завдячуючи спонсорській допомозі, наданій фермерським господарством «Імпульс». Овочі стануть чудовим доповненням до дитячого раціону  у період, коли організм так потребує вітамінів і якнайгостріше відчувається весняний авітаміноз.

Олександр Васильович, керівник господарства, опікується не тільки здоров’ям школярів, а й дбає про інші незахищені верстви. Не залишається осторонь допомоги Уманській центральній районній лікарні та Рижавському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району.

Ця підтримка — свідчення небайдужого ставлення, турботи про школярів, хворих та літніх людей і розуміння непересічної важливості їх підтримки. Така допомога – неоціненний внесок у розвитку благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

Віримо, що  приклад Пастушенка О.В. буде показовим і для інших небайдужих.

Хочемо висловити подяку  Олександру Васильовичу, який завжди відгукується на прохання про допомогу, турбується про рідний район. Нехай його доброта і щедрість повернуться  сторицею. Бажаємо йому усіляких благ, здоров’я, процвітання і побільше тепла на  життєвому  шляху.

 

 

Методист РМК 

Н.Д.Ткаченко