23 березня 2017 року голова районної ради Оксана Супрунець провела засідання чергової сімнадцятої сесії районної ради.

1490366365_img_3428

У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Олійник, депутат обласної ради Валентин Судакевич, голови місцевих громад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, представники силових структур та правоохоронних органів, керівники районних установ, підприємств та організацій, які мали відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

За традицією перед початком розгляду питань порядку денного сесії Оксана Анатоліївна привітала депутатів районної ради із днем народження, який вони відзначали в міжсесійний період.

Затвердивши порядок денний сесії, депутати обговорили та підтримали звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік. Доповідав з цього питання начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Івасюк.

Далі обранці району розглянули проект рішення про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2016 рік, про що їм доповідала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяна Солом’яна.

Також на сесії депутати заслухали звіт про роботу постійної комісії з питань бюджету, фінансів і комунальної власності та інформації про стан призначення державних допомог, житлових субсидій, пільг та компенсацій жителям  району і про стан роботи закладів культури в Уманському районі.

На сесії затверджено такі районні програми: надання шефської допомоги військовій частині А2012 для підвищення рівня бойової готовності Збройних Сил України на 2017 рік; підтримки військовослужбовців, які уклали контракт у 2017 році; «Уманщина туристична» на 2017-2019 роки.

1490366370_img_3443

Далі було розглянуто питання про внесення змін до низки районних програм. Зокрема, це стосувалося районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки; районної програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування на телебаченні та в друкованих засобах масової інформації на 2016-2020 роки; Комплексної програми функціонування та розвитку цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час  та особливий період на 2016-2017 роки; Комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки; програми зайнятості населення Уманського району на 2013-2017 роки; програми підтримки діяльності редакції радіомовлення міста Умані та Уманського району на 2016-2019 роки; програми удосконалення роботи органів виконавчої влади в Уманському районі на 2016-2017 роки.

Також районні обранці на сесії внесли зміни до рішення районної ради від 22.12.2016 № 15-3/VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік».

Окрім того, депутати ухвалили рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам закладів та установ освіти та педагогічним працівникам шкіл естетичного виховання, що фінансуються за рахунок районного бюджету; про затвердження Положення про опорний навчальний заклад; про затвердження  статуту комунального  закладу «Уманський районний фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Колос» (нова редакція); інше.

З усіх розглянутих питань ухвалено відповідні рішення.