Уже котрий рік поспіль Уманська районна центральна бібліотека спільно з районним центром культури і дозвілля традиційно проводять літературно-музичні композиції, спрямовані на патріотичне виховання учнівської молоді, зростання національної свідомості, прищеплення почуття любові та поваги до рідного краю, присвячені таким важливим датам, як Міжнародний день рідної мови, День української писемності та мови,  та річниці з Дня Народження  Т.Г.Шевченка.

У ці весняні дні більша частина світу, і тим більше українська спільнота, відзначає Шевченківські дні. Давно немає з нами великого Тараса. Та він- безсмертний, бо «не пройма поета тимчасовість, його правда світла, як зоря».

14 березня  шкільна родина Юрківського НВК  отримала  надзвичайно багато  захоплюючих, неповторних вражень і масу позитивних емоцій. Слово та музика сплелись в цей день у єдиний потік мистецтва.На святі звучали пісні на слова великого Генія нашого народу. Якимось містичним чином його рядки нині для багатьох можуть слугувати закликом до бою, молитвою за живих і загиблих та надією на день прийдешній.

DSC_0142

В заліпанувала атмосфера щирості, доброзичливості, співдружності та натхнення. Шквал оплесків вітав кожен виступ.

DSC_0134

Така форма роботи збагачує інтелектуальний потенціал молоді, її духовність й культуру, виховує гідного громадянина України. Адже, як стверджував німецький  письменник  та  драматург  Густав Фрейтаг,«у  душі  кожної  людини  знаходиться  мініатюрний  портрет його народу».

Тож, головним  завданням для роботи колективіврайонноїцентральної бібліотеки та центрукультуриі дозвілля, які готують та  проводять такі заходи,  було і є – допомогти  глядачеві пізнати  всю  красу  й  велич  рідної  Батьківщини.