i (1)

Дорогі жінки Уманщини!

У ці березневі дні щиро вітаю вас із святом Весни, жіночності і краси! Воно органічно й гармонійно поєднує в собі ніжність, кохання, надії на майбутнє.

Українська жінка з прадавніх часів була берегинею духовності та родинних традицій, уособленням любові та милосердя на рідній землі.

Жінки генетично створені для захисту миру, сім’ї, дітей і своїх родин. І у наш час, коли вирішується доля України, роль жінки у суспільстві стала ще більш важливою. Українські берегині захищають від агресора свободу і незалежність держави, рятують життя наших воїнів, стають волонтерами та просто надійним тилом для своїх чоловіків.

Тож усім депутатським корпусом Уманської районної ради бажаємо, щоб ніякі життєві перипетії не затьмарювали вашого життя, не гасили усмішки на вашому обличчі і не зросили його сльозою. Висловлюємо щиру повагу тим з вас, хто виховав Героїв, які сьогодні захищають нашу землю від ворога. Дякуємо тим з вас, хто відпустив до війська чоловіка, батька, сина, брата чи друга. Ділимо горе тих, хто втратив рідну людину в нинішній війні…

Нехай Всевишній захистить вас від будь-яких проблем, не пустить до вашої домівки горя і біди. Нехай всі квіти на землі схиляються у шані перед вами.

Здоров’я, щастя і благополуччя вам, уваги і любові рідних та близьких людей!

Нехай у ваших родинах буде злагода та достаток, а в нашій країні – мир.

 

Голова районної ради                                                                                            Оксана Супрунець