-3_0

У ці лютневі дні Україна відзначає треті роковини кривавих подій на Майдані Незалежності у Києві. Коли в ім’я людської гідності і свободи пролилася перша кров молодих патріотів України, розпочавши гіркий відлік Героїв Небесної Сотні. Серед загиблих у ті дні – й уродженець Уманщини Віталій Смоленський.

Символічний мітинг-реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 19 лютого відбувся у селі Дубова. На нього зібралися голова районної ради Оксани Супрунець, голова райдержадміністрації Віталій Олійник, Дубівський сільський голова Олександр Яцина, депутати районної та сільських рад, посадовці органів районної влади, очільники територіальних громад Уманщини, учні й вчителі місцевої школи та просто небайдужа громадськість.

Звертаючись до присутніх, Оксана Супрунець відзначила, що у списку Героїв Небесної Сотні є люди різного віку, від зовсім юних до людей, які прожили вже не одну зиму, люди різного соціального статусу й статку, проте їх об’єднує одна спільна риса – всі вони полягли у боротьбі проти свавілля.

– Пам’ять про загиблих Героїв Небесної сотні житиме вічно в наших серцях. А ми маємо докласти усіх зусиль, щоби побудувати ту Україну, за яку вони віддали найцінніше, що в них було – своє життя, – зазначила Оксана Анатоліївна.

Запаливши свічки та лампадки, усі присутні зі сльозами на очах хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Панахиду за душами полеглих на Майдані та в зоні АТО відправив отець Роман – священик місцевої УПЦ КП.

До підніжжя пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні учасники мітингу-реквієму у скорботі поклали квіти, вінки та лампадки.

Об’єднавшись, ми мусимо зробити все для того, аби наша держава стала такою, про яку мріяли і за яку боролися учасники Революції Гідності, про яку мріємо усі ми!