Село стало прикладом, як одна людина може змінити добробут на краще для цілого регіону. Про це повідомляє сайт Agravery.

Поки Україна долає кризу, на Уманщині реалізовується цікавий соціальний проект, який доводить, що одна людина своїм бажанням і енергією може змінити життя на краще для цілого регіону. Мешканці задоволені зарплатами, водії дорогами, а пенсіонери – умовами життя. Молодь після навчання у вузах повертається назад, аби створити сім’ю та жити у найкращому селі Черкащини. То як же вдалося селу Берестівець Уманського району збудувати Європу в Україні у часи, коли уся країна лише мріє стати Європою. Докладніше у репортажі АгроТВ Україна.

Рівні дороги, гарне освітлення вулиць. Парк відпочинку з фонтаном та ставками. Будинок культури з інноваційним повітряним опаленням. І навіть масажний кабінет для жителів села. З надсучасним автоматичним кріслом, яке забезпечує 300 видів масажу від п’ят до потилиці. Для людей тут є робота з найбільшою для регіону середньою зарплатою – 7 тисяч гривень. Більше того, село допомагає усьому району, вкладаючи кошти в ремонт районної лікарні та забезпечуючи ліками. І в усьому цьому винна одна людина. Місцевий фермер Василь Чекаленко та його підприємство – товариство Берестівець. Довідка: Василь Іванович Чекаленко, який очолює товариство “Берестівець”. Фермерське господарство обробляє 1600 гектарів землі. Профіль підприємства – рослинництво. Має 120 працівників. Парк техніки – сучасні Джон Дір та Клаас. Щороку пайовики отримують письмовий звіт про діяльність підприємства, його прибуток та вкладені у розвиток села кошти. Василь Чекаленко також є депутатом Уманської районної Ради.