Якщо минулий рік Мавпи був важким і стресовим, то Півень забезпечить перехід від кризи до добробуту

276893

Покровителем нового 2017 року стане Вогняний Півень — десятий за рахунком символ в календарі у китайців. Він характеризується як інь, асоціюється з елементом землі, уособлює проникливість, організованість, консерватизм, практичність, упевненість у собі, але, з іншого боку, марнославство та егоїзм. Якщо минулий рік Мавпи був важким і стресовим, то Півень забезпечить перехід від кризи до добробуту.

У рік Півня, який вважається різким і поривчастим, рекомендується уникати стресових ситуацій і не вихлюпувати негативні емоції на близьких.

При цьому Півень не любить пасивність і апатію, тому в наступному році можна наважитися на кардинальні зміни в житті. Астрологи вважають, що пощастить тим, хто буде цілеспрямованим і стійким і зможе наполегливо домагатися своїх цілей. Під заступництвом Вогняного Півня можна сміливо починати нову справу або змінювати професію. Схопити удачу за хвіст зможуть ті, чия робота пов’язана з нерухомістю і біржовою справою, а також шоу-бізнесом. Головне пам’ятати, що Вогняний Півень не схильний до інтриг і дуже цінує порядність. Тому чесні, обов’язкові та відповідальні люди, налаштовані на взаємовигідне ділове співробітництво, в 2017 році можуть розраховувати на великі прибутки.

Півень – великий сім’янин, тому категорично не рекомендується зустрічати новий рік далеко від рідних або в подорожі. Чим більше близьких збереться за святковим столом, тим краще. Однак це не повинно бути мляве поїдання салатів перед телевізором: півень любить веселе дозвілля, тому вітаються конкурси і різні активності.

При складанні новорічного меню слід пам’ятати, що Півневі не сподобається, якщо будуть їсти його родичів. Тому страви з дичини краще викреслити з меню, а замість цього приготувати овочеві салати, вегетаріанські страви, фруктові десерти. Крім самого м’яса птиці, категорично не можна ставити на стіл паштети з курячої печінки, а також холодець.

Використовувати курячі яйця навіть у вигляді прикраси також не можна, щоб не прогнівити символ року. Йому стане до душі домашня кухня, тому жодних напівфабрикатів або магазинних салатів. При цьому повинно бути багато солодощів і домашньої випічки.

Що стосується подарунків, краще не дарувати нічого пов’язаного з сімейством котячих, а також колючо-ріжучі предмети. А ось зображення птахів у будь-якому вигляді вітаються.

Обираючи вбрання для новорічної ночі, слід звернути увагу на червоні тони і золоті прикраси. Господарю 2017 року сподобаються всі вогняні відтінки, а значить, у цей список можна включити помаранчевий і жовтий. Тим, кому такі кольори не подобаються, можна одягатися в фіолетовий з синім.

В оформленні ялинки і будинку, відповідно, теж повинен переважати червоний колір. Півень любить затишок і сільський стиль, дерев’яний посуд і різноманітні пледи і подушки. Під ялинку можна поставити тарілку з зерном – на удачу.

За давнім східним календарем, який прийнято називати китайським, живуть в більшості східних країн. Для них 2017 рік під символом Вогняного Півня настає 28 січня, він змінює важкий високосний рік Вогняної Мавпи.