Україна йде дорогою незалежності.  Цей шлях складний і тернистий. Ми не маємо права бути пасивними й байдужими. Маємо продовжувати  справу, за яку вмерли мільйони.

Такі думки звучали лейтмотивом  виховного заходу  «У єдності наша сила», що проводився на відзначення Дня Соборності України  у Танському НВК.

1

Учасники його зробили не тільки історичну екскурсію в минуле, згадали тернопільчанина  Володимира  Мармуса, який з товаришами підняв жовто-блакитні стяги 22 січня 1973 році, за що ті були ув’язнені, героїчний вчинок Олекси Гірника з Калуша, який спалив себе біля могили Шевченка 22 січня 1978 року на знак протесту проти русифікації українського суспільства, а й декламували пристрасні поезії Тараса Шевченка, Олеся Лупія, Ліни Костенко та багатьох інших поетів.

Вважаю, що добре духовне зерно глибоко засіювалось в душу кожного, хто був присутній на цьому заході. Особливо відзначились на ньому Таня Тарасюк, Юлія Кифорук, Катя Макаруха, Таня Бабій – восьмикласниці, Настя Данилюк (5 клас), Яна Бабій ( 4 клас).

 

Оксана Кифорук,

учитель української

мови та літератури

Танського НВК