1484838528_img_2264

19 січня 2017 року Юрківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини приймала гостей. Щоб вручити сільському медичному закладу нову комп’ютерну техніку та два аналізатори, які придбані за бюджетні кошти, сюди завітали голова районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Віталій Олійник, депутат районної ради, керівник ТОВ «Агроплант» Олександр Мордач, сільський голова Петро Парфенюк, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Новаківський.

1484838563_img_2275

Керівники району привітали присутніх зі святом Водохрещення й наголосили, що нові аналізатори ще торік закуплено для амбулаторій загальної практики сімейної медицини в Родниківці і Ладижинці, а тепер і в Юрківці лабораторні дослідження крові й сечі проводитимуться на нових аналізаторах.

Зокрема, Оксана Супрунець акцентувала увагу на тому, що такі аналізатори необхідні в кожній амбулаторії, оскільки саме з діагностики починається шлях пацієнта до одужання.

– Це унікальні апарати, – зазначила завідуюча амбулаторією Тетяна Поліщук. – Це економія часу і абсолютно новий рівень якості. Це необхідно як нам, медикам, для встановлення точного діагнозу, так і самим сільським мешканцям, щоб не нудитися в довгих чергах. Адже наша амбулаторія обслуговує жителів 5 населених пунктів: Томашівки, Антонівки, Посухівки, Максимівки та Юрківки. А сучасні ж аналізатори дозволяють протягом декількох хвилин видати якісний результат.

Колектив сільського медичного закладу висловив величезну подяку всім посадовцям за такі гарні обнови.