bloheryi

6 січня 2017 року голова райдержадміністрації Віталій Олійник та голова районної ради Оксана Супрунець провели нараду з директорами шкіл та завідувачами дошкільних навчальних закладів району з питань функціонування галузі у 2017 році.

Розпочалось зібрання з виступу Віталія Олійника, під час якого очільник районної виконавчої влади коротко ознайомив присутніх з підсумками соціально-економічного розвитку району в 2016 році та означив актуальні завдання на перспективу.

А начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, депутат районної ради Борис Бондар більш детально ознайомив учасників наради із здобутками на проблемами освітянської галузі в районі. Зокрема, посадовець висловив своє бачення процесу децентралізації освіти на Уманщині.

Освітяни району в ході наради також ознайомились з основними положеннями Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»; із фінансовим забезпеченням об’єднаних територіальних громад, а також з питаннями надання медичних послуг в об’єднаній територіальній громаді.

Завершилась нарада виступом голови районної ради Оксана Супрунець. Зокрема, Оксана Анатоліївна ознайомила присутніх із результатами діяльності депутатського корпусу райради у перший рік її каденції.

– В районі зроблено чимало, але далеко не все. Існує ще низка проблем, які вимагають активної роботи з боку районної влади та депутатського корпусу: формування дохідної частини районного бюджету у 2017 році, створення нових робочих місць, ремонту доріг, благоустрою сільських територій, реалізації інвестиційних проектів у напрямку розвитку всіх сфер життєдіяльності Уманщини. Тому й надалі органи державної влади й місцевого самоврядування повинні працювати продуктивно і всі разом докладати максимум зусиль задля ефективного розв’язання проблем району з метою прискорення його соціально-економічного зростання, – наголосила очільник районної представницької влади.

За їїх словами, роль органів місцевого самоврядування у державі і суспільстві в цілому буде лише зростати. Разом з цим, посилюватиметься й відповідальність депутатів, усіх посадових осіб. – Зміни будуть, до них треба готуватися. Це – вимога часу, підтверджена подіями, що ми переживаємо, – резюмувала Оксана Супрунець.