825892-133-1024x725

26 грудня 2016 року під час особистого прийому громадян до голови Уманської районної ради Оксани Супрунець звернулась жителька с.Дмитрушки Казаку Ірина Миколаївна. Це звернення стосувалося надання благодійної допомоги на лікування її онкохворого чоловіка Казаку Олега Пилиповича. За дорученням Оксани Анатоліївни текс звернення буде доведено до всіх депутатів районної ради та оприлюднене у місцевих ЗМІ.

Олегу Казаку терміново потрібні кошти для лікування лейкемії за кордоном

Жителю села Дмитрушки, 34-річному Олегу Казаку лікарі поставили рідкісний діагноз – гостра мієломонобластна лейкемія (рак крові). Хвороба швидко прогресує. На даний час він проходить важкий курс хіміотерапії в Черкаському онкодиспансері.

Без термінової операції (пересадки кісткового мозку) за кордоном Олег Пилипович може загинути, лік іде на дні. Для проходження такого лікування потрібно більше 90 тис. євро.

Просимо ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ долучитися до збору коштів, щоб врятувати життя молодому чоловікові, батьку двох маленьких синочків, яким менше 3 років.

До хвороби Олег Казаку працював інженером з ремонту комп’ютерної техніки в «ОфісТехСервісі», що в Умань. Нині в чоловіка перша група інвалідності.

Номер банківської карти в ПриватБанку його дружини:

5168 7573 1881 0852 – Казаку Ірина Миколаївна.

Чужої біди не буває! І ми повинні це продемонструвати всі разом.