eaajohqez40

Саме під такою назвою сьогодні на ПОСП «Уманський тепличний комбінат» відбулось свято для обдарованих дітей Уманщини, присвячене Дню Святого Миколая. Його започаткував директор цього підприємства, депутат районної ради Микола Гордій, якого підтримали й інші депутати районної ради, ім’я яких Микола або по батькові пишуться Миколайовичі.

Серед таких: Кочубей Микола Дмитрович, Береговий Петро Миколайович, Десятник Віктор Миколайович, Кисіль Олександр Миколайович, Матерянський Анатолій Миколайович, Музика Віктор Миколайович, Павлик Олександр Миколайович та ветеран місцевого самоврядування, депутат районної ради у минулих скликаннях Муковоз Микола Степанович.

Цей радісний день розділила з дітьми голова районної ради Оксана Супрунець. Вона привітали всіх присутніх з Днем Святого Миколая, побажала їм міцного здоров’я, успіхів та здійснення найзаповітніших мрій.

Звичайно завітав на благодійний ранок і сам Святий Миколай, який був дуже щедрим на подарунки і роздав дітям усе, що приніс у своїй чарівній торбині. Кожний із 85 дітей отримав солодощі та продуктовий набір з продукцією тепличного комбінату.

Вдячна дітвора подарувала своїм доброчинцям сертифікати “Помічник Святого Миколая” та сувенірних ангелів охоронців.

У їдальні цього підприємства для дітей було організовано святковий стіл. Поласувавши смаколиками, діти взяли участь у грі «Картину складай, світ навколо пізнавай!». Команда-переможець отримала солодкий приз.

Приємно було дивитись на радісні дитячі обличчя та чути їхній веселий сміх. На згадку про це чудове свято усі присутні зробити спільну фотографію.

Д.Гайда