Як і у попередні роки, наприкінці 2016-го відбулася традиційна зустріч керівника ФК “УТК-Ятрань” М.В.Гордія з гравцями, керівниками колективу. 2 грудня в приміщенні УТК було підведено і проаналізовано підсумки сезону минулого і окреслено попередні плани, цілі на майбутнє.

До команди звернувся президент футбольного клубу М.В.Гордій. f21a9b5b94f0

Микола Васильвич подякував гравцям за проведений сезон і підкреслив наступне:
– цей сезон не був такий успішний, як попередні. Команда цілком могла і мала посісти місце в призовій трійці і покласти ті ж таки срібні медалі до кубка області. Але того не сталося. Ми проаналізуємо ще один прожитий рік. І будемо рухатися далі. Багато ще потрібно зробити. Дуже потрібно таки довести до ладу резервне поле. Хотілось би обладнати його штучним покритям, щоб не залежати від примх погоди і мати повноцінну базу для тренувань, не залежати ні від кого. Хочу, щоб ми вибудували своєрідну «лінійку» – від першої команди, до резервних команд в першій обласній лізі і в чемпіонаті району. Будемо вивчати предметно це питання. Є кілька варіантів (І.С. – тут було вказано кілька конкретних варіантів, але не вважаю за потрібне поки що поширювати цю інформацію, оскільки це ще не конкретика). Потрібно готувати зміну. При цьому хочу, щоб ті, хто багато зробив для першої команди, мали можливість комфортно продовжувати чи завершувати свою спортивну, футбольну кар’єру в тих таки першості області чи району. При цьому вони передавали б досвід молоді. Це серйозна робота.

5fd06c400dec
Я дуже був здивований тими подіями, які супроводжували кінцівку сезону 2016-го року. Для мене то незрозумілі речі. Ми ж в кінці кінців в любительському, аматорському футболі, спорті. Воно не може бути, коли на стометрівці ти ще на стартовій лінії , а суперник вже до фінішу добирається до стартового сигналу. Всі мають бути в рівних умовах. Але і це нас не зупинить і не зверне з обраного шляху.
Тобто – ми продовжуємо роботу, руки ніхто не збирається опускати і ми маємо наступного сезону повернутися до числа найсильніших в області і боротися за найвищі місця.

На завершення хочу повідомити, що після досягнутої попередньо домовленості, мною прийнято рішення, що головним тренером нашої першої команди призначено Казанюка Олександра Федоровича. При цьому Олександр Михайлович Єжаченко залишається в нашому клубі і буде працювати з другою, молодіжною командою, про створення, організацію чи реорганізацію якої я говорив на початку зустрічі. Олександр Михайлович неодноразово доводив, що він як ніхто вміє працювати з молоддю. І впевнений, що це принесе гарний результат.

099bbb9341ef